W poniedziałek 4 listopada, w Słońsku będzie zachmurzenie duże.
Czeka nas ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 8 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 12 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 8 ºC.
Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.
W nocy i rano pojawi się ciągły słaby deszcz z przejaśnieniami, a późnym wieczorem przewiduje się przelotny niewielki deszcz.
Rano, przed południem i po południu będzie słaby wiatr zmienny o prędkości 8 km/h, w porywach osiągający nawet 14 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 12 km/h.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.
Słońce wstanie o 7:01, a zajdzie o 16:25. Dzień potrwa 9 godzin i 24 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 45 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 14:03, a zajdzie o 22:43. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.