W niedzielę 25 grudnia, w Słońsku będzie pochmurno.
Czeka nas chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 7 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 4 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie 3 stopnie.
Zachmurzenie będzie całkowite - 99%.
Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, wieczorem wystąpią ciągłe umiarkowane opady deszczu, które wyniosą 8 mm.
Rano, przed południem i po południu będzie łagodny wiatr z południa o prędkości 10 km/h, w porywach osiągający nawet 33 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 17 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wzejdzie o 8:11, a zajdzie o 15:50. Dzień potrwa 7 godzin i 39 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.
Księżyc pojawi się na niebie o 10:34, a zajdzie o 18:02. Jego widoczność dwa dni po nowiu wyniesie 6%. Nasz naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w sobotę.