W czwartek 25 czerwca, w Słońsku będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie gorący dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona 17 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie 19 stopni. Maksymalną temperaturę 27 ºC termometry wskażą o godzinie siedemnastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą nadal 22 stopnie Celsjusza.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 62%, będzie umiarkowanie wilgotno.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
W południe wystąpi przelotny słaby deszcz, a pod wieczór pojawi się przelotny niewielki deszcz.
Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na umiarkowanym poziomie.
Zmienny łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h.
Wskaźnik promieniowania UV będzie bardzo wysoki, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie UV będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych!.
Wschód słońca nastąpi o 4:38, a zachód o 21:28. Dzień potrwa 16 godzin i 49 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o minutę.
Księżyc zajdzie o 0:03, a ponownie pojawi się na niebie o 9:00. Znajdował się on w nowiu cztery dni temu, jego widoczność w czwartek wyniesie 19%.