W środę 18 września, w Słońsku będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.
Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 8 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 14 stopni przewidywana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 10 ºC.
Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 57%.
Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W pierwszej części dnia przewiduje się ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a po południu wystąpi ciągły niewielki deszcz.
Powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 15 km/h.
Barometry wykażą wysoki (11 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1021 hektopaskali. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego będzie średni, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 6:39, a zajdzie o 19:09. Dzień potrwa 12 godzin i 30 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 4 godziny i 19 minut. Pozostało pięć dni do rozpoczęcia astronomicznej jesieni.
Księżyc zajdzie o 10:51, a ponownie pojawi się na niebie o 21:04. Jego widoczność cztery dni po pełni wyniesie 84%.