W piątek 13 sierpnia, w Słońsku będzie częściowo słonecznie.
Będzie to upalny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona 15 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie 17 stopni. Maksymalną temperaturę 30 ºC termometry wskażą o godzinie siedemnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień wyższe. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 23 stopnie Celsjusza.
Przewidywana wilgotność powietrza będzie umiarkowana, na poziomie 54%.
Zachmurzenie będzie umiarkowane - 46%.
Późnym wieczorem przewiduje się słabe opady deszczu, suma opadów wyniesie 0.3 mm.
Przewidywany jest słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu będzie wiał z południa, a później z kierunku zachodniego.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 5 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Dobrze będzie zastosować również krem z filtrem.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:39, a zachód o 20:30. Dzień potrwa 14 godzin i 50 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny.
Księżyc pojawi się na niebie o 11:25, a zajdzie o 22:37. Widoczność Księżyca wyniesie 26%, znajdzie się on w pierwszej kwadrze za dwa dni.