W piątek 11 listopada, w Słońsku będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 7 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 15 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 10 stopni Celsjusza.
Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W piątek nie przewiduje się żadnych opadów.
Południowo-zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 7:15, a zajdzie o 16:13. Dzień potrwa 8 godzin i 58 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.
Księżyc zajdzie o 10:48, a ponownie pojawi się na niebie o 17:34. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i był w pełni trzy dni temu. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.