Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Rybia na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Rybiu będzie padał śnieg.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do -1 stopnia.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 88%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy pojawi się słaby deszcz ze śniegiem, natomiast rano, przed południem i po południu przewiduje się niewielkie opady śniegu.

Prognozuje się umiarkowany wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dziewiętnastą a dwudziestą i mogą osiągnąć do 44 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wstanie o 7:15, a zajdzie o 16:24. Dzień potrwa 9 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 26 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:54, a ponownie pojawi się na niebie o 12:33. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.