Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Rogoźnika na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Rogoźniku wystąpi zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -9 do -5 stopni. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Reklama

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy wystąpi ciągły niewielki deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a przed południem i po południu pojawi się ciągły słaby deszcz z przejaśnieniami.

Będzie wiał silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 37 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 83 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:36, a zajdzie o 16:11. Dzień potrwa 8 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Księżyc zajdzie o 7:45, a ponownie pojawi się na niebie o 15:18. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.