Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Rakoniewic na 12 sierpnia 2019

W poniedziałek 12 sierpnia, w Rakoniewicach będzie duże zachmurzenie.

Będzie to gorący dzień. O siódmej termometry wskażą 19 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 26 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 19 ºC.

Reklama

Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 67%.

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

W nocy przewiduje się przelotny słaby deszcz, a wieczorem pojawi się ciągły umiarkowany deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Wystąpienie burz jest prawdopodobne.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 7 km/h, a w porywach do 15 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1014 hektopaskali i będzie o 6 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 5:32, a zachód o 20:26. Dzień potrwa 14 godzin i 53 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 52 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 2:08, a ponownie pojawi się na niebie o 18:59. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.