We wtorek 2 sierpnia, w Radzyniu Podlaskim będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie to gorący dzień. Pomimo to nad ranem będzie raczej chłodno. O siódmej termometry wskażą 16 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie wyższej. Najwyższa temperatura 26 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 19 ºC.
Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Wtorek będzie dniem bez deszczu.
Prognozowany jest łagodny wiatr wiejący z prędkością 11 km/h. W pierwszej części dnia będzie wiał z zachodu, a później z kierunku północnego. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną jedenastą a trzynastą i mogą osiągnąć do 25 km/h.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 5 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 4:53, a zajdzie o 20:17. Dzień potrwa 15 godzin i 23 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 17 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 9:46, a zajdzie o 22:17. Znajdzie się on w pierwszej kwadrze za trzy dni, jego widoczność we wtorek wyniesie 20%.