Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Radzionkowa na 24 listopada 2022

W czwartek 24 listopada, w Radzionkowie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -1 stopnia Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 0 stopni. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.

Reklama

Nie mamy szans na ujrzenie pogodnego nieba - przewidywane jest całkowite zachmurzenie.

Przez całą dobę przewiduje się opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną siedemnastą a osiemnastą.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 6 km/h, a w porywach do 20 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W środę w Radzionkowie zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na poziomie umiarkowanym. Jednak następnego dnia jakość powietrza poprawi się, a zanieczyszczenie spadnie i osiągnie poziom niski.

Słońce wzejdzie o 7:12, a zajdzie o 15:49. Dzień potrwa 8 godzin i 36 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 7:56, a zajdzie o 15:52. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 0%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.