Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Radomia na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Radomiu będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -8 do -3 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewane są ciągłe słabe opady śniegu, natomiast przed południem pojawi się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu przewiduje się niewielki deszcz.

Będzie wiał silny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 51 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Radomiu była bardzo dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:12, a zajdzie o 16:26. Dzień potrwa 9 godzin i 13 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 23 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:48, a ponownie wzejdzie on o 12:38. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.