Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Radlina na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Radlinie spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie aż -5 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

W pierwszej części dnia nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

W nocy i rano wystąpi ciągły słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a przed południem i po południu przewiduje się ciągły niewielki deszcz z przejaśnieniami.

Przewiduje się silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 35 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dwunastą a piętnastą i mogą dochodzić nawet do 83 km/h.

Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:37, a zachód o 16:15. Dzień potrwa 8 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:45, a ponownie wzejdzie on o 15:23. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.