W poniedziałek 22 lutego, w Przytkowicach będzie częściowo słonecznie.
Będzie ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona tylko -2 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 10 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie wyższa. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą tylko 2 stopnie Celsjusza.
Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.
W Przytkowicach nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby padało tego dnia.
Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 5 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 6:38, a zajdzie o 17:11. Dzień potrwa 10 godzin i 33 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 28 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 3:40, a ponownie wzejdzie on o 11:33. Jego widoczność trzy dni po pierwszej kwadrze wyniesie 75%.