Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Przemyśla na 23 listopada 2022

W środę 23 listopada, w Przemyślu będzie ślisko. Warunki pogodowe mogą powodować gołoledź.

Będzie chłodniej. Słupek rtęci osiągnie 1 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -2 stopnie. W nocy temperatura spadnie do -3 stopni. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 91%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. Pod wieczór wystąpi ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, natomiast późnym wieczorem przewiduje się umiarkowany deszcz.

Przez większość dnia występował będzie wschodni łagodny wiatr o prędkości 14 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 15 km/h, a w porywach do 33 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Przemyślu była dobra jakość powietrza. W środę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 6:53, a zajdzie o 15:36. Dzień potrwa 8 godzin i 43 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 37 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 6:08, a zajdzie o 15:07. Księżyc znajdzie się w nowiu. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.