W czwartek 2 lutego, w Pruchniku będzie występował deszcz i śnieg.
Będzie to bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -5 stopni. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.
Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewane są słabe opady śniegu, a rano pojawi się niewielki deszcz ze śniegiem. W południe wystąpi słaby deszcz.
Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość nawet do 51 km/h, zwłaszcza między godziną dziewiętnastą a dwudziestą.
Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 7:02, a zajdzie o 16:25. Dzień potrwa 9 godzin i 23 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 18 minut.
Księżyc zajdzie o 5:32, a ponownie pojawi się na niebie o 12:42. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.