Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Proszowic na 24 listopada 2022

W czwartek 24 listopada, w Proszowicach będą występowały niewielkie opady śniegu.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura wyniesie 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -4 do 0 stopni. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy przewiduje się przelotny umiarkowany deszcz, a po południu i wieczorem pojawią się niewielkie opady śniegu.

Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość do 24 km/h, szczególnie między godziną dziesiątą a jedenastą.

Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W środę w Proszowicach zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na poziomie umiarkowanym. Jednak następnego dnia jakość powietrza poprawi się, a zanieczyszczenie spadnie i osiągnie poziom niski.

Słońce wzejdzie o 7:06, a zajdzie o 15:44. Dzień potrwa 8 godzin i 38 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 35 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 7:49, a zajdzie o 15:47. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 0%. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.