Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Połańca na 24 listopada 2022

W czwartek 24 listopada, w Połańcu będą występowały lekkie opady śniegu.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -4 do 0 stopni. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Reklama

Niebo całkowicie będzie zasnute chmurami. Nie ma szans na przejaśnienia.

Po południu spodziewane są stałe niewielkie opady śniegu, a wieczorem pojawią się ciągłe słabe opady śniegu z przejaśnieniami.

Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 24 km/h, zwłaszcza między godziną szesnastą a siedemnastą.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Połańcu występował w środę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:03, a zachód o 15:39. Dzień potrwa 8 godzin i 36 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 7:46, a zajdzie o 15:42. Widoczność Księżyca wyniesie 0%, znajdował się on w nowiu poprzedniego dnia. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w sobotę.