W poniedziałek 4 kwietnia, w Podkowie Leśnej będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Czeka nas chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 6 ºC termometry wskażą o godzinie szesnastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa nawet o 6 stopni. Wieczorem zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 4 stopnie Celsjusza. W nocy i w pierwszej części dnia przewiduje się występowanie przymrozków.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Poniedziałek będzie dniem bez opadów.
Powieje umiarkowany wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 25 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć aż 50 km/h.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 2 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca nastąpi o 6:05, a zachód o 19:16. Dzień potrwa 13 godzin i 10 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 34 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 7:21, a zajdzie o 23:13. Widoczność Księżyca wyniesie 10%, znajdował się on w nowiu trzy dni temu.