Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Podkowy Leśnej na 28 listopada 2020

W sobotę 28 listopada, w Podkowie Leśnej dominować będą przelotne opady.

Będzie chłodny dzień. Sobota 28 listopada będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 3 stopnie spodziewana jest w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 2 ºC. Do piętnastej ochłodzi się jeszcze bardziej, a termometry wskażą 1 ºC przy temperaturze odczuwalnej na poziomie -3 stopnie Celsjusza. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 0 ºC. Przez cały dzień wystąpią przymrozki.

Reklama

Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 87%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W nocy spodziewane są ciągłe niewielkie opady śniegu, a rano, przed południem i po południu przewiduje się słaby deszcz z przejaśnieniami.

Zmienny łagodny wiatr powieje z prędkością 13 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w sobotę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:19, a zajdzie o 15:30. Dzień potrwa 8 godzin i 11 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 27 minut.

Księżyc zajdzie o 4:53, a ponownie pojawi się na niebie o 14:51. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 97 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.