W środę 21 października, w Podkowie Leśnej będzie pochmurno.
Czeka nas ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 8 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 4 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 12 stopni spodziewana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 10 ºC.
Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
W środę nie przewiduje się żadnych opadów.
Południowy łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca nastąpi o 7:13, a zachód o 17:29. Dzień potrwa 10 godzin i 16 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 33 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 13:11, a zachód o 20:38. Znajdzie się on w pierwszej kwadrze za dwa dni, jego widoczność w środę wyniesie 28%.