W środę 20 listopada, w Podkowie Leśnej będzie występowało duże zachmurzenie.
Będzie ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 4 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 11 ºC termometry wskażą o godzinie osiemnastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa o 4 stopnie. Późnym wieczorem zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 9 stopni Celsjusza.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
W środę nie przewiduje się żadnych opadów.
Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku wschodniego z prędkością 16 km/h.
Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:05, a zachód o 15:39. Dzień potrwa 8 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 50 minut.
Księżyc zajdzie o 13:28, a ponownie pojawi się na niebie o 23:42. Jego widoczność jeden dzień po trzeciej kwadrze wyniesie 43%. Naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie za trzy dni.