W czwartek 2 lutego, w Podkowie Leśnej będzie padał śnieg.
Będzie kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie -2 stopnie. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 88%).
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy przewiduje się niewielki deszcz ze śniegiem, natomiast rano, przed południem i po południu wystąpią słabe opady śniegu.
Zmienny umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 22 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 44 km/h, zwłaszcza między godziną dziewiętnastą a dwudziestą.
Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:16, a zachód o 16:25. Dzień potrwa 9 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 26 minut.
Księżyc zajdzie o 5:55, a ponownie pojawi się na niebie o 12:34. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.