W środę 19 stycznia, w Podkowie Leśnej będzie padał deszcz i śnieg.
Będzie kolejny chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 5 stopni niższej. Najwyższa temperatura 3 stopnie przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 0 ºC.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.
Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie średnie, nad ranem wystąpią przelotne niewielkie opady deszczu, które wyniosą 0.6 mm.
Powieje łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 40 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a czternastą.
Promieniowanie UV w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca nastąpi o 7:35, a zachód o 16:01. Dzień potrwa 8 godzin i 26 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 42 minuty.
Księżyc zajdzie o 8:54, a ponownie pojawi się na niebie o 17:21. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 98 procentach i był w pełni poprzedniego dnia.