We wtorek 27 sierpnia, w Pniewach będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 20 stopni Celsjusza. O siódmej rano nieznacznie wzrośnie do 22 stopni, jednak później będzie stale rosła. O godzinie piętnastej wynosić będzie ona aż 33 stopnie. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dziewiętnastej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 28 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.
Prognozuje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 65%.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Wieczorem będą niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 1.27 mm.
Wystąpienie burz jest prawdopodobne.
Powieje łagodny wiatr z kierunku wschodniego z prędkością 12 km/h.
Ciśnienie spadnie do 1019 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 5 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 5:56, a zachód o 19:55. Dzień potrwa 13 godzin i 58 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 51 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 1:33, a zajdzie o 18:27. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 13%. Nasz naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie za trzy dni.