Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Pleszewa na 29 listopada 2020

W niedzielę 29 listopada, w Pleszewie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 1 ºC. Temperatura minimalna wyniesie -3 stopnie. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W nocy wystąpią niewielkie opady śniegu, natomiast rano, przed południem i po południu pojawi się słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie północny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 14 km/h. Słaby wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:31, a zachód o 15:42. Dzień potrwa 8 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 25 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:14, a ponownie pojawi się na niebie o 15:24. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.