W niedzielę 2 lutego, w Piotrkowie Trybunalskim będzie pochmurno.
Będzie to chłodny dzień. Niedziela 2 lutego będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalną temperaturę 9 stopni zanotujemy w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 5 ºC. Do piętnastej temperatura wzrośnie do 6 ºC. Pod wieczór słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie taka sama.
Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.
Zachodni umiarkowany wiatr będzie wiał z prędkością 27 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
W Piotrkowie Trybunalskim była bardzo dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.
Słońce wzejdzie o 7:18, a zajdzie o 16:31. Dzień potrwa 9 godzin i 13 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 22 minuty.
Zachód Księżyca nastąpi o 0:33, a ponownie wzejdzie on o 10:48. Księżyc znajdzie się w pierwszej kwadrze.