Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Piotrkowa Trybunalskiego na 2 lutego 2019

W sobotę 2 lutego, w Piotrkowie Trybunalskim występować będą przelotne opady.

Będzie cieplej. O siódmej termometry wskażą 4 stopnie Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 10 stopni przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 7 ºC.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i rano spodziewany jest ciągły niewielki deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami, natomiast po południu pojawi się słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Południowy łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 11 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1001 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Piotrkowie Trybunalskim występował w piątek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Słońce wstanie o 7:18, a zajdzie o 16:32. Dzień potrwa 9 godzin i 13 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 23 minuty.

Księżyc pojawi się na niebie o 5:52, a zajdzie o 14:11. Znajdzie się on w nowiu za dwa dni, jego widoczność w sobotę wyniesie 5%.