Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Piotrkowa Trybunalskiego na 11 stycznia 2020

W sobotę 11 stycznia, w Piotrkowie Trybunalskim będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 3 do 6 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -1 do 2 stopni.

Reklama

Ponieważ wystąpi duże zachmurzenie, nie będziemy mieli zbyt wielu okazji na ujrzenie pogodnego nieba.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów będzie małe, w nocy wystąpią niewielkie opady deszczu, które wyniosą 1.2 mm.

Rano, przed południem i po południu będzie łagodny wiatr zmienny o prędkości 19 km/h, w porywach osiągający nawet 31 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje słaby wiatr z kierunku północno-zachodniego o sile około 9 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie powodujące zagrożenia dla zdrowia.

W Piotrkowie Trybunalskim była dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:43, a zajdzie o 15:55. Dzień potrwa 8 godzin i 11 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 21 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:21, a ponownie pojawi się na niebie o 16:38. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Jednocześnie Księżyc będzie w poniedziałek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.