W czwartek 7 marca, w Piechowicach występować będą przelotne opady.
Będzie to ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 6 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 13 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 7 stopni Celsjusza.
Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Deszcz przewiduje się pod wieczór, a jego ilość będzie poniżej 1 mm.
Zmienny łagodny wiatr powieje z prędkością 19 km/h.
Ciśnienie spadnie do 1004 hektopaskali i będzie o 6 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:29, a zachód o 17:48. Dzień potrwa 11 godzin i 18 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 22 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 7:13, a zachód o 18:34. Widoczność Księżyca wyniesie 1%, znajdował się on w nowiu poprzedniego dnia.