W niedzielę 25 listopada, w Piechowicach będzie zachmurzenie umiarkowane.
Będzie cieplej. Jednak nad ranem będzie zimno. O siódmej termometry wskażą -1 stopień Celsjusza. Najwyższa temperatura 11 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 0 ºC. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
W niedzielę nie przewiduje się żadnych opadów.
Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 5 km/h.
Ciśnienie wzrośnie do 1012 hektopaskali i będzie tylko o 2 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.
Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:29, a zachód o 15:59. Dzień potrwa 8 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.
Zachód Księżyca nastąpi o 9:38, a ponownie pojawi się na niebie 18:12. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita był w pełni, która miała miejsce dwa dni temu.