Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Piechowic na 1 sierpnia 2020

W sobotę 1 sierpnia, w Piechowicach będzie słonecznie.

Będzie gorący dzień. Temperatura osiągnie 25 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy temperatura spadnie do 7 stopni.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 62%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno, co może negatywnie wpływać na samopoczucie. Szczególnie mogą odczuwać to osoby cierpiące na dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego.

Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.

W Piechowicach nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie natomiast porywy mogą osiągnać 5 km/h.

Spodziewany jest wysoki poziom promieniowania UV, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: pamiętaj o ubraniach zakrywających wystawione na działanie słońca części ciała, nakryciu głowy i okularach przeciwsłonecznych. Stosuj kremy z filtrem UV.

Słońce wzejdzie o 5:24, a zajdzie o 20:42. Dzień potrwa 15 godzin i 18 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 12 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 2:34, a ponownie pojawi się na niebie o 19:41. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.