Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Parczewa na 9 grudnia 2022

W piątek 9 grudnia, w Parczewie będą występować przelotne opady.

Będzie to kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do 1 stopnia.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 91%).

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W nocy wystąpią przelotne niewielkie opady śniegu, a po południu spodziewany jest słaby deszcz. Wieczorem ponownie przewiduje się niewielkie opady śniegu.

Zmienny słaby wiatr będzie wiał z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną dwudziestą drugą a dwudziestą trzecią i mogą dochodzić do 31 km/h.

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:22, a zachód o 15:18. Dzień potrwa 7 godzin i 56 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 8 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:57, a ponownie pojawi się na niebie o 15:48. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 98 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.