W sobotę 26 czerwca, w Parczewie będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie chłodniej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 17 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie 19 stopni. Maksymalną temperaturę 24 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą jeszcze 19 stopni Celsjusza.
Przewidywana wilgotność będzie umiarkowana, na poziomie 69%.
Przewidywane duże zachmurzenie spowoduje, że pogodne niebo będzie dla nas dostępne w ograniczonym zakresie.
Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 9 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 14 km/h.
Spodziewany jest średni poziom promieniowania UV, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych może źle wpływać na zdrowie.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 4:12, a zachód o 20:50. Dzień potrwa 16 godzin i 38 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o minutę.
Księżyc zajdzie o 5:30, a ponownie pojawi się na niebie o 22:50. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i był w pełni dwa dni temu. Jednocześnie Księżyc był trzy dni temu w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.