W czwartek 21 października, w Parczewie będzie zachmurzenie duże.
Czeka nas bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny siódmej, wyniesie ona 10 stopni Celsjusza. Maksymalną temperaturę 17 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa o 3 stopnie. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 11 stopni Celsjusza.
Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.
Będzie wiał silny wiatr z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną siedemnastą a dziewiętnastą i mogą osiągnąć nawet do 55 km/h.
Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - przebywanie na zewnątrz nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:02, a zachód o 17:22. Dzień potrwa 10 godzin i 19 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 30 minut.
Księżyc zajdzie o 7:38, a ponownie pojawi się na niebie o 17:53. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.