We wtorek 19 listopada, w Parczewie będzie występowało zachmurzenie umiarkowane.
Będzie to ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 6 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 12 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 6 stopni Celsjusza.
Przed południem i po południu mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.
W Parczewie nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.
Powieje słaby wiatr z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną trzecią a czwartą i mogą osiągnąć do 22 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:52, a zachód o 15:33. Dzień potrwa 8 godzin i 40 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 52 minuty.
Księżyc zajdzie o 12:49, a ponownie pojawi się na niebie o 22:12. Księżyc znajdzie się w trzeciej kwadrze.