Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Parczewa na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Parczewie będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -12 do -6 stopni. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Reklama

Rano i przed południem mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy wystąpi przelotny niewielki deszcz, a w pierwszej części dnia spodziewany jest umiarkowany deszcz ze śniegiem.

Zmienny silny wiatr powieje z prędkością 38 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:26, a zachód o 15:51. Dzień potrwa 8 godzin i 24 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:37, a ponownie wzejdzie on o 14:54. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.