W piątek 17 lutego, w Parczewie będą występować przelotne opady.
Będzie to chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej termometry wskażą o jeden stopień więcej. Maksymalną temperaturę 6 ºC termometry wskażą o godzinie dwudziestej, a temperatura odczuwalna będzie niższa nawet o 6 stopni. Temperatura nie zmieni się i o 22:00 termometry pokażą nadal 6 stopni Celsjusza.
Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.
Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 8 mm i wystąpią one przez cały dzień.
Będzie wiał umiarkowany wiatr z południowego zachodu z prędkością 24 km/h.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 6:39, a zajdzie o 16:46. Dzień potrwa 10 godzin i 6 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 18 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 5:30, a zajdzie o 12:21. Widoczność Księżyca wyniesie 12%, znajdował się on w trzeciej kwadrze cztery dni temu. Naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w niedzielę.