We wtorek 15 października, w Parczewie będzie częściowo słonecznie.
Będzie kolejny gorący dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona zaledwie 9 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 22 ºC termometry wskażą o godzinie piętnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 15 stopni Celsjusza.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
W Parczewie nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.
Południowy łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h.
Ciśnienie spadnie do 1014 hektopaskali i będzie o 6 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Wskaźnik promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 6:51, a zajdzie o 17:35. Dzień potrwa 10 godzin i 44 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 55 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 8:07, a ponownie wzejdzie on o 18:39. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 98 procentach i był w pełni dwa dni temu.