W niedzielę 13 czerwca, w Parczewie będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Będzie wyraźnie chłodniej. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona 10 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie 12 stopni. Maksymalną temperaturę 16 ºC termometry wskażą o godzinie dziewiętnastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Wieczorem zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą nadal 13 stopni Celsjusza.
Prognozuje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 80%.
Słoneczne niebo powinno nam towarzyszyć, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W południe spodziewany jest przelotny słaby deszcz, a po południu wystąpi ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami.
Zachodni umiarkowany wiatr powieje z prędkością 24 km/h.
Spodziewany jest wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 7 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 4:10, a zajdzie o 20:47. Dzień potrwa 16 godzin i 36 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 minuty. Pozostało osiem dni do początku astronomicznego lata.
Wschód Księżyca nastąpi o 6:18, a zachód o 23:33. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 8%.