W środę 10 lutego, w Parczewie przewidywane jest duże zachmurzenie.
Czeka nas kolejny zimny dzień. O siódmej termometry wskażą -11 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie wyższej. Najwyższa temperatura -4 stopnie przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła -7 ºC. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.
Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 90%).
W środę nie przewiduje się żadnych opadów.
Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 5 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 4 km/h, a w porywach do 9 km/h.
Spodziewany jest niski stopień promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:51, a zachód o 16:34. Dzień potrwa 9 godzin i 42 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 54 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 6:39, a zajdzie o 14:40. Widoczność Księżyca wyniesie 2%, znajdzie się on w nowiu następnego dnia.