Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Parczewa na 1 lipca 2022

W piątek 1 lipca, w Parczewie będzie przejściowe zachmurzenie.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 21 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 24 stopnie. O godzinie piętnastej wynosić będzie ona aż 33 stopnie. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 28 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 48%.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem przewidujemy jego wzrost do dużego.

Piątek będzie dniem bez deszczu.

Powieje umiarkowany wiatr z południowego wschodu z prędkością 20 km/h.

Spodziewany jest bardzo wysoki stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli to możliwe, unikaj przebywania w pełnym słońcu.

Wschód słońca będzie o 4:14, a zachód o 20:49. Dzień potrwa 16 godzin i 34 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 5 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 5:52, a zajdzie o 22:50. Znajdował się on w nowiu dwa dni temu, jego widoczność w piątek wyniesie 5%.