Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Pabianic na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Pabianicach będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -5 stopni. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewany jest przelotny niewielki deszcz, natomiast w nocy i rano przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Po południu ponownie pojawi się słaby deszcz.

Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 33 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a czternastą i mogą dochodzić nawet do 59 km/h.

Promieniowanie UV w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Pabianicach była bardzo dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 7:20, a zachód o 16:32. Dzień potrwa 9 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 24 minuty.

Księżyc zajdzie o 5:57, a ponownie pojawi się na niebie o 12:43. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.