Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Osielca na 4 czerwca 2020

W czwartek 4 czerwca, w Osielcu będzie występowało zachmurzenie umiarkowane.

Będzie bardzo ciepły dzień. Słupek rtęci podskoczy do 21 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 24 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 4 stopni.

Reklama

Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 66%. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.

W pierwszej części dnia będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - zachmurzenie będzie małe. Wieczorem przewidujemy jego wzrost do dużego.

Czwartek będzie dniem bez deszczu.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 6 km/h, a w porywach do 13 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie UV będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych!.

Wschód słońca będzie o 4:36, a zachód o 20:42. Dzień potrwa 16 godzin i 6 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 12 minut.

Księżyc zajdzie o 3:52, a ponownie pojawi się na niebie o 19:08. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 97 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Jednocześnie Księżyc był w środę w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.