Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Ornontowic na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Ornontowicach będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie -2 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i rano pojawi się niewielki deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a po południu spodziewany jest słaby deszcz.

Przewiduje się umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć aż 53 km/h.

Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Ornontowicach była bardzo dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 7:18, a zachód o 16:39. Dzień potrwa 9 godzin i 21 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 19 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 5:49, a ponownie pojawi się na niebie o 12:56. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.