Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Opatówka na 13 lipca 2019

W sobotę 13 lipca, w Opatówku przewidywane jest zachmurzenie duże i burze z piorunami.

Będzie to bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 15 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 22 stopnie spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 17 ºC.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Tego dnia zachmurzenie będzie duże. Nie nacieszymy się słońcem.

W pierwszej części dnia pojawi się stały umiarkowany deszcz, a po południu wystąpi ciągły niewielki deszcz. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 12 mm.

Przewiduje się umiarkowane prawdopodobieństwo pojawienia się burz.

Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 19 km/h, szczególnie między godziną szesnastą a dziewiętnastą.

Ciśnienie wzrośnie do 1011 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 4:43, a zajdzie o 21:01. Dzień potrwa 16 godzin i 17 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 23 minuty.

Księżyc zajdzie o 2:03, a ponownie pojawi się na niebie o 17:59. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 88 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.