Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Olsztyna na 15 stycznia 2022

W sobotę 15 stycznia, w Olsztynie będzie przeważnie słonecznie.

Będzie zimniej. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 5 stopni niższym. Najwyższa temperatura 2 stopnie przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła -3 ºC.

Reklama

Rano, przed południem i po południu będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego.

Sobota będzie dniem bez opadów.

Powieje łagodny wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 13 km/h.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

W Olsztynie była bardzo dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wzejdzie o 7:47, a zajdzie o 15:47. Dzień potrwa 8 godzin i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 35 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:16, a ponownie wzejdzie on o 13:05. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.