Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Ochotnicy Dolnej na 13 lipca 2019

W sobotę 13 lipca, w Ochotnicy Dolnej wystąpi zachmurzenie duże i burze z piorunami.

Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 16 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła nadal 12 ºC.

Reklama

Prognozuje się wysoką wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 83%.

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 86%).

Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 23 mm i wystąpią one przez cały dzień.

Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na wysokim poziomie.

Prognozuje się słaby wiatr o prędkości 8 km/h. Rano będzie wiał z kierunku zachodniego, a później z kierunku północnego.

Ciśnienie spadnie do 1009 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie średnie, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali - przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych może źle wpływać na zdrowie.

Słońce wzejdzie o 4:45, a zajdzie o 20:42. Dzień potrwa 15 godzin i 56 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 20 minut.

Księżyc zajdzie o 2:02, a ponownie pojawi się na niebie o 17:41. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 88 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.