Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nowin na 24 listopada 2022

W czwartek 24 listopada, w Nowinach będzie padał śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 0 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -4 do 0 stopni. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Niebo całkowicie będzie zasnute chmurami. Nie ma szans na przejaśnienia.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy spodziewany jest przelotny umiarkowany deszcz ze śniegiem, natomiast przez cały dzień przewiduje się niewielkie opady śniegu z przejaśnieniami.

Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną szesnastą a siedemnastą i mogą osiągnąć do 24 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Nowinach występował w środę niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Prognozujemy, że w czwartek jeszcze ono spadnie do stanu bardzo niskiego.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:07, a zachód o 15:40. Dzień potrwa 8 godzin i 33 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Wschód Księżyca nastąpi o 7:51, a zachód o 15:43. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 0%. Nasz naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w sobotę.