Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nowej Soli na 20 grudnia

W czwartek 20 grudnia, w Nowej Soli będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 4 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 1 stopni. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni.

Reklama

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. Rano przewiduje się przelotny umiarkowany deszcz ze śniegiem, a po południu wystąpi niewielki deszcz. Wieczorem ponownie pojawi się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 13 mm.

Południowo-zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 10 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dziewiętnastą a północą i mogą dochodzić do 15 km/h.

Barometry wykażą niewielki (3 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1017 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Nowej Soli w środę występowało wysokie zanieczyszczenie powietrza. Niestety, także w czwartek jakość powietrza będzie utrzymywała się na dużym poziomie (poziom zanieczyszczenia: wysoki).

Wschód słońca będzie miał miejsce o 8:01, a zachód o 15:47. Dzień potrwa 7 godzin i 46 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku. Pozostał dzień do rozpoczęcia astronomicznej zimy.

Księżyc zajdzie o 4:46, a ponownie pojawi się na niebie o o 14:30. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni.